Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 6 sierpnia 2015

LIPIEC...

...za nami. Czas biegnie nieubłaganie, ostatnio stwierdziłam, że im jestem starsza tym jakoś szybciej czas mi ucieka, tyle chciałabym zrobić a doba ma tylko 24 godziny a z tego coś na odpoczynek (czytaj: spanie) potrzeba. W lipcu coś tam udało mi się zrobić choć nie wiem dlaczego nie jest tego za wiele... :( tak jakoś mam, że gdy sobie coś zaplanuję a nie uda mi się z różnych powodów zrealizować, to mam wyrzuty sumienia, że zmarnowałam czas.
Też tak macie czy ja jestem inna :)

A oto co udało mi się zrobić w lipcu 2015 r.

1) oczywiście metryczka jest nr 1 w moich robótkach...


...tak było na koniec czerwca......a tak wygląda na koniec lipca... idzie mi w tempie żółwim, postanowiłam, że poświęce jej w sierpniu więcej czasu niż godzina dziennie, zobaczymy czy mi się uda :).

2) skończyłam serwetkę...


...i muszę przyznać, że trochę się zawiodłam... wyobrażałam sobie, że będzie większa a ona taka nie za duża, miałam zrobić 3 w tym jedną na prezent ale chyba poszukam coś o większym rozmiarze bo na stole czy ławie to ona zniknie.

3) coś poczytałam choć strasznie mało :(


...i strasznie nad tym ubolewam... po prostu jest mi wstyd, że tylko jedna książka :(

4) skończyłam spódniczkę...


...a reszta szyciowych zaległości leży i czeka na zlitowanie, lato minie a ja znowu zostanę z rozpoczętymi letnimi ubraniami...

5) a tak poza moim marudzeniem i narzekaniem było jeszcze malinowo-jagodowo-wiśniowo-porzeczkowo-różano...
Pozdrawiam serdecznie z uśmiechem :)
Małgosia W.

3 komentarze:

 1. Ładne robótki :)
  Polecam Ci blog Pani Swojego Czasu - ona nauczyła mnie ustawiac priorytety - robię to, co lubię bez wyrzutów sumienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę koniecznie zapoznać się z tym blogiem... dziękuję :)

   Usuń
 2. Ja czy mam czas czy go nie mam i tak nie zrobię tego co sobie założyłam... Planuję teraz to zmienić, o ironio, kiedy czasu jeszcze mniej :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń