Łączna liczba wyświetleń

środa, 7 czerwca 2017

BRANSOLETKA PEŁNA WSPOMNIEŃ...

...to tytuł książki którą chciałabym Wam bardzo polecić. Zbliża się czas urlopów, wyjazdów i długich letnich wieczorów, fajnie jest zanurzyć się w stronice książki która jest lekka i przyjemna a zarazem daje do myślenia... jakie jest znaczenie rodziny i jak bardzo jej potrzebujemy oraz jaką wartością jest rodzina. 


TRZY KOBIETY NA NOWO ODKRYWAJĄ ZNACZENIE RODZINY I PASJĘ ŻYCIA.

Lolly na urodziny dostawała od matki zawieszki do bransoletki, a wraz z nimi przypomnienie, że nic nie jest ważniejsze od zachowania rodzinnej historii. Bransoletka miała też nieustająco przypominać córce o matczynej miłości. Siedemdziesięcioletnia teraz i stopniowo tracąca pamięć Lolly wie, że musi się spieszyć, jeśli chce odnowić i zacieśnić więzy z własną córką i wnuczką, które w zaganianej codzienności mają coraz mniej czasu na rodzinne wspomnienia.

W trakcie odwiedzin córki Arden i wnuczki Lauren Lolly wyjawia im historie kryjące się za każdą z zawieszek, i te opowieści stopniowo pomagają trzem kobietom ponownie się do siebie zbliżyć, odnaleźć radość, miłość i nadzieję oraz odmienić przyszłość.
(opis z czwartej strony okładki książki)

Czytając tą książkę pomyślałam o swoich bransoletkach, które są moją pasją a zarazem są wspomnieniami minionych chwil i tu pozwolicie, że Wam je przedstawię...

BRANSOLETKI - PAMIĄTKI Z PODRÓŻY


Turcja - Oludeniz


Korfu - Kassiopii


Majorka - Cala D'or


Kanada - Vancouver

Za każdym razem gdy zakładam którąś z tych bransoletek wracają wspomnienia spędzonych miło chwil.

BRANSOLETKI - PREZENT OD MAMYTe cenię sobie najbardziej i czasami aż boję się je nosić aby ich nie zgubić.

BRANSOLETKI - KUPIONE BEZ OKAZJI...


...tzn. okazja była, zapłaciłam za nią całe 5 złotych na giełdzie staroci :) i bardzo ją lubię.

...ZROBIONE WŁASNORĘCZNIE
Nie mam ich bardzo dużo ale są dla mnie ważne tak jak dla bohaterki książki zawieszki przy bransoletce. Zawieszki są fajną opcją na wspomnienia i muszę też o tym pomyśleć aby mieć jedną bransoletkę i mnóstwo wspomnień.
Bardzo polecam książkę Viola Shipman "Bransoletka pełna wspomnień".

Pozdrawiam - Małgosia W.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz