Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 5 maja 2019

CZAS ODPOCZYNKU... :)

Dawno nic nie pisałam a to dlaego, że nadal jestem na tzw. urlopie. Wyjechaliśmy na ponad trzy tygodnie i dziś gdy mamy jeszcze tydzień leniuchowania ja tęskni za szarą codziennością.  Oj, nie dogodzisz :). Gdy człowiek pracuje i nie ma czasu na nic to tęskni za odpoczynkiem, jak może odpoczywać to tęskni za domem i codziennym życiem, gdzie tu znaleźć złoty środek odcinka? 
A tak po krótce, zwiedzliśmy trochę USA tj. San Francisko, Los Angeles i Las Vegas.


 Przejechaliśmy 5638,90 km, 6 stanów, trochę atrakcji: Alcatraz,


 Universal studios, 


USS Midway, Hoover Dam, 


Grand Canyon i  wiele innych. Obecnie przebywamy w Kanadzie w Vancouver i podziwiamy to miasto które odwiedziliśmy w 2016 r. i miałam niedosyt. Dziś spacerując zastanawiam się kiedy te trzy lata minęły? 


Miałam w planach pisać pamiętnik z podróży, niestety nie zawsze wszystko idzie tak jak byśmy tego oczekiwali, brak internetu w trasie, w-fi tylko w hotelach wymusiło na mnie, że opiszę naszą podróż już po powrocie do domu :).Pozdrawiam - Małgosia W.

8 komentarzy:

 1. Piękny i ciekawy urlop:). Jednak najlepiej jest na własnych śmieciach. Pozdrawiam majowo:).Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Małgosiu, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, choć wycieczka udana :) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Oj to daleko się zapuściłaś:))))piękne zdjęcia:))Pozdrawiam serdecznie i na dalszą część czekam:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, daleko, ale podróż planowana też od dawna :) Pozdrawiam

   Usuń
 3. Tam jeszcze nie bylam, ale mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć te niesamowite miejsca. Podobnie jak Ty, Małgosiu, gdy jestem za domem dłużej niz 2 tygodnie, marzę o powrocie. Optymalny wyjazd to w moim przypadku 10 dni. Serdecznie pozdrawiam
  Dorota czaspasji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotko masz słuszną rację, 10 dni i wystarczy. Ten wyjazd planowaliśmy od roku i wiedziałam, że na tydzień to nie ma co się ruszać z domu... Pozdrawiam

   Usuń
 4. Masz Małgosiu wiele pięknych pasji, w tym podróże... One dają cudowne wrażenia, pozostają w sercu na zawsze... Wspaniała podróż! Ja w Stanach nie byłam jeszcze :) choć wiele krajów zwiedziłam... Życzę samych radości Pola :)

  OdpowiedzUsuń